„Otec ma ako malého chlapca zobral na bejzbalový zápas, kde som uvidel umenie starčeka, ktoré ma očarilo. Hneď som vedel čo chcem…“

… využitie sily protivníka

 Aikido_T20_04

Či ste už priaznivcom Aikido, alebo sa ním chcete stať a bývate v okolí Tvrdošína, ste tu dobre.

Vy, čo si uvedomujete že každodenný život nieje len práca a máte nejaký voľný čas, ktorý by ste radi využili vo svoj prospech, osobný rast a zároveň prejavujete náklonnosť k bojovým umeniam, tiež ste tu dobre.

Naše dojo funguje od roku 1998 a môžem napísať, že keby tu doteraz cvičili všetci ako začali, asi by sme sa nezmestili ani na veľké parkovisko. Je to len dôkaz toho, že nie všetkých spája rovnaká aktivita, záujmy, myšlienka. Títo ľudia to však skúsili pretože sa nebáli a nehanbili a mnohí v tom pokračujú dodnes. Na druhej strane viem, že sú medzi Vami aj takí, čo by aj prišli, len sa boja, hanbia alebo to stále odkladajú. Preto si myslím, že ak ste o návšteve nášho dojo rozhodnutí, nečakajte, nebojte sa, nehanbite a príďte na tréning. Urobíte tak niečo pre seba. Efektívne využijete voľný čas. Zoznámite sa s fajn ľuďmi. Zlepšíte svoju fyzickú kondíciu, pohybovosť, koordináciu, kardio systém.

Zapísať sa môžete na každom tréningu:
KDE a s KÝM: ZŠ Medvedzie – Tvrdošín Telocvičňa školy

DETI (Marek 0918189857)          OSTATNÍ (Jano 0905400035)
pondelok 16:30 – 18:00                   utorok 18:00 – 20:00 hod.
streda 16:00 – 17:30                       nedeľa  18:00 – 20:00 hod.
vchod zozadu – od ihriska                vchod zboku – od školskej kuchyne