plagatUdaje potrebné pre poukázanie 2%:

Názov organizácie: Aikido klub Tvrdošín

Adresa: Hlísno 774, 027 44 Tvrdošín

IČO: 42389631

Právna forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK3075000000004022558660 / kód banky: 7500 (Československá obchodná banka, a.s.)

Stiahnite si, vytlačte a vyplňte formulár Vyhlásenie o poukázaní 2% zo zaplatenej dane a zamestnávateľa požiadajte o tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti (po kliknutí sa formulár ihneď stiahne-nájdete ho v priečinku, kde sa vám bežne ukladajú stiahnuté dokumenty).

Toto vyhlásenie je nutné do 30.4. zaniesť na daňový úrad potvrdiť – inak poukázanú čiastku neprevedú a prepadne v prospech štátu.
Dá sa to urobiť dvomi spôsobmi: vyhlásenie spolu s potvrdením, ktoré vám dá váš zamestnávateľ zanesiete osobne na daňový úrad v mieste bydliska, kde vám to potvrdia alebo tieto dokumenty doručíte k nám (poštová adresa je totožná s adresou organizácie) a my si následne so všetkými dokumentami od ďalších prispievateľov pôjdeme na daňový úrad sami.

Nielen pre firmy a živnostníkov
Všetky údaje, ktoré je potrebné vpísať do daňového priznania nájdete tiež tu:

www.aikidotvrdosin.sk/údaje organizácie pre firmy a živnostníkov na poukázanie 2% z dane (tlačivo si stiahnite a vytlačte alebo prepošlite Vašej účtovníčke, ktorá už vie čo s tým má urobiť)

Pre všetkých zainteresovaných odporúčam a budeme skutočne veľmi radi, keď nám spätne dáte o sebe vedieť krátkou e-mail správou, že ste si dovolili nám 2% darovať.
Rovnako poteší, ak zaškrtnete v daňovom priznaní políčko súhlasu so zaslaním údajov.

Je to z dvoch dôvodov:
1. aby sme vedeli, že ste nám peniaze daroval, pretože inak sa to dohľadať nedá, keďže na účet pribudne len suma z čísla účtu daňového úradu a môžeme sa vám poďakovať a
2. radi vás a vašu firmu (ak si to prajete) ako poďakovanie zverejníme na facebook-ovej a webovej stránke aikidotvrdosin.sk ako prispievateľa pre rozvoj športu v meste Tvrdošín

Treba to urobiť správne, dohliadnuť na to a mať zaplatenú daň, lebo sa nám minulý rok stalo, že poukázané peniaze sme žiaľ neobdržali. Prečo a kde sa stratili nevieme a pomôže nám každé investované euro.

P.S. príspevky využívame na osobnostný rozvoj všetkých cvičiacich, na pravidelné organizovanie domácich seminárov, vycestovanie na semináre po Slovensku a do zahraničia, zaplatenie učiteľov, vádavky na cestovné, ubytovanie, stravu a na výdavky nutné na fungovanie samotného klubu

P.S.S. ak už 2% máte poriešené pre inú organizáciu a nechcete to meniť, radi od vás prijmeme aj peňažný – ľubovoľná suma alebo vecný dar – tričká, uteráky, tepláky, kimoná, fľaše na vodu, atď (formou tzv. sponzorského).

Všetkým darcom vopred ďakujú nadšení cvičiaci z Aikido Klubu Tvrdošín Michal alias Smrkiki, Ján alias Lajo, Marek alias Pronto, Veronika, Dominika, Soňa, Marcel, Ondrej, Peter, Vladko, Jakub, Milan

Nikdy dopredu neviete kedy a ako sa vám vaša pomoc pre Aikido Klub Tvrdošín vráti 🙂